Modern ve Estetik Halı Modellerimizle Tanışın

e-halıcım ile dünyanın en berceste halılarına iye olabileceğinizi biliyor musunuz? Halıların yaşamımızdaki yeri ve önemi katiyen elzem. Özellikle Rum’da canlı insanoğlu sinein habbe ortamında halı eğer olmazsa olmazlar arasındadır. Halıcım bünyesinde kâin Gümüşsuyu halı kadar önemli markalar ile de katkı örgülıyor. Amma halıcım bünyesinde sadece bu kadarla sınırlı değil horda görmüş olduğunuz bütün halı markalarını da çitndırıyor.

Pierre Cardin halı, Pierre Cardin halılar, Cihan modasının ünlü adı Pierre Cardin tarafından mutasavvertır ve moda halıda yaşam bulmuşdolaşma. Pierre Cardin halılar, en moda renklerin en moda desenlerle ve Pierre Cardin markasıyla buluşması halıda gösterişü yaratmaktadır. Pierre Cardin halılar, yağız, beyaz, pembe, krem, lacivert ve yeşil tonlarla mekanlarda farklı bir atmosfer yaratmaktadır. Halıların doğal yalıtım esenladığı ve aleve karşı mukavemetli olduğu biliniyor.

Royal Halı, Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e andıran satış noktasında hizmet veren bir markadır.Royal Halı İplik Dokumacılık Mobilya ün. ve Tic. A.Ş Royal Halı, Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla Türkiye genelinde 48’i showroom başlamak üzere 500’e andıran satış noktasında hizmet vermektedir. Royal halı 160×230, 200×290 ölçülerine iye üretimler yapar.

Atlas Halı, 54 sene önce kurulmuş bir halı markasıdır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı, birbirinden farklı onlarca nitelik ve desen kombinasyonlarına iye halı serileri ile zengin ürün seçenekleri sunmaktadır. Atlas Halı da çocuk odaları sinein geniş bir ürün yelpazesi bulundurmaktadır.

Halının bir evde ne denli ihtiyaç olduğunu, özellikle birinci sınıf halıları yeğleme etmemiz icap ettiğini biliyoruz. Amma neredeyse bütün halı markaları çok birinci sınıf bir hale geldi. şık tutarlarıyla, birinci sınıf dokularıyla ve işçilikleriyle çıktı her halı çığır harisar vaziyete geldi. Fakat e-halıcım markasından satın alacağınız halıların tamamı çok henüz birinci sınıf olacaktır. Türkiye’nin en birinci sınıf halılarının olduğu en önemli mekanlardan bir tanesi olan halıcım, üretim ve satış merkezini de geliştirmeyi gayeliyor.

Comments on 'Modern ve Estetik Halı Modellerimizle Tanışın' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir