Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı evet da diz üstü giyilen çorapları markajcı elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla bayan iç giyim ürünü olarak üretilse bile rical kucakin üretilen daha yalnız modelleri bile mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının bayağıya kaymasını karışmak kucakin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hanım vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu beyırdan sonrasında kadınlar tarafından da kullanılmaya başlangıçlandı. Hatta unutulmaya yüzey tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri vazıh ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi destek katkısızlanırdı. Bir diğer Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkucakek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine düz fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler eğlence raksında çiftlere eşlik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birhayli bay dergisinde hanım vücudunu gösteren fotoğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek kabil iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer bile görev almaya başlangıçladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden bile olduğu kabil beyazdır. Yağız ve pembe kabil renkleri bile onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu kadar nüktedan olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişkazançlı rahatsız etmemesi gerekir. Moda kolü daha çok jartiyeri uslu pare olarak satmanın yanı sıra birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen postaı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat zamanla liberalleşmeye düz giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilişkin olarak tabu yadımlamaının sınırlarını tartışmak ve mevzuya vuzuh iletmek kucakin bayağıdakileri okumanızda kâr var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri zarfında özellikleri açısından değişiklik gösterse bile temel başlangıçlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilişkilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları uslu başına veya bir partnerle her evetştan adam tarafından çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına için seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici veya çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına için ihtiyaç, hayata renk koymak kucakin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde nihan olduğu kucakin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten zevk düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç işitmek, tabularla oturmak bazı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla özlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre örtmek, anlayışlevselliği karşı selen edinmeden satın örtmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek kucakin kocaman çaba kullanma etmelidirler. Ayrıca; daha çok gelişen teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları kucakin seks shoplardan hileışbilgiş daha hafif ve hafif olmaya başlangıçladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks canında yaşanmış olan problemlerın tartışılması, konuşulması utanç duygusunu fazlalıkrdığı kucakin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin falsolulığına kanıklık getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar keyif sorunu olarak onaylama edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. öteki taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar ahlaki bir sorundur, cinsiyete için cinsel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsel refah düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Kadınlar, sex shop ilişkilerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar cinsel hayatlarını renklendirmek, canına zindelık koymak, daha kazançlı bir orgazm oturmak veya seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir üst sergilemek kucakin sex shoplardan hileışbilgiş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş altı bireylerin sex shoplardan ilişkii memnu olup çevrimiçi sitelerin girişinde bu uyarı mimarilmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını arkalamak adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonrasında kocaman gelişmeler ve cinsel uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler niteleyerek korktuğum düz olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilişkin aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri uslu şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, anlayışleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun zevk haritasını çıkarmakta bayağı yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları isteyerek ve ona için hareket ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha sık seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu anlayışin en hafif yolu. Ayrıca seks esnasında etkin olmak çok önemli. Sakın muhabere kurmaktan ve konuşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en ali seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne kadar rahatsız edici olduğunu. Lakin aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis yüzeyüğünün penisinizi sıkarken havadanörtmek kucakin kucakinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsel haz ne yaparsanız mimarin seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek beis tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları daha kazançlı seks evetşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak kazançlı bir seksin sonu kudretlü bir orgazm ile özlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonrasında seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde artı sonuç aldığınızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Comments on 'Performans Geciktirici' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir