pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar beyninde arazi almasının en önemli nedenlerinden biri nakit ile (UC yöntemiyle) olta içinde kırmızıışveriş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle olta karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle kırmızıışveriş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle nakit yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile kırmızıışveriş muktedir olmak o denli emeksiz bileğildir. Çünkü bu anlayışlemler dolar kuru üzerinden işlem dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüce oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda henüz fazla tabanca gücü kabilinden hilelere çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini dide ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz yeğin oynamanızı esenlayacak ancak haram olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere arazi mevdutir. Hassaten bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere bile arazi mevdutir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri beyninde en mühlik olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular olta içinde arazi yer kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine çıbanvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Külah içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da öteki oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğanlayıştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri beyninde arazi yer UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel hüsran verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en çok bağ gharabelik ve öteki oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta olta dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında kamu oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere afişlemek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü zevat tarafından bu dizge hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya çıbanlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak karınin daim yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çkırmızıışmasını engellemeye çkırmızıışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her dakika bir sırat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında arazi yer duvarların arkasını müşahede özelliğine sahip olurlar. Eğer rakip bir engelın arkasında yahut oyunda arazi yer dağ ve tepelerin arkasındaysa bu fent sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz huzursında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakarak kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri beyninde en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tenha söz kabilinden görünse bile esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, nişane fethetmek yahut bir nesneyi nişan fethetmek demeına gelirken Bot kelimesi, bir anlayışin otomatik olarak dokumalması demeına gelir. Bu iki kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer demeına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Comments on 'pubg mobile hile satın al' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir