Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kesiksiz giriş yaratıcı ve takip eden biriyseniz, örneğin 2 gün önce baktığınızda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın doğrudan çallıkındığını tespit etmiş olursunuz. şayet hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çallıkındı demeden önce son bir yoklama de arkadaş, kardeş ya da hesabı takip eden yakınlarımızdan yoklama katkısızlamaktır. Samimi olduğunuz kişilere takip etmiş olduğu kişgelecek gözden geçirmesini, sapık bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat ekseriya kullanıcı adınızı değkonutirmektedir, saldırganların sizin hesabınız ciğerin belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çallıkışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Uyarılar
Instagram hesabınız çallıkındı ise bunun saksılıca sebepleri şunlardır:

E-eğri adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz düzme e-postalar. Bu e-postalar bilişim dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran düzme maillerdir. Dikkatli bakıldığında web adres kısmının instagram.com ya da feysbuk.com olmadığı anlaşılabilir. şayet bu e-postalardan birinde mekân vadi linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çallıkınabilir.
Izlemeçi arttırmak ciğerin kullanılan web siteleri ya da hareketli icraat. Bu web siteleri ve icraat ekseriya Instagram bağlanaksı istediği ciğerin şifrenizi allıkırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Içtimai mühendislik. Bu yöntemde bir koca şifrenizi çgidermek ciğerin size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çallıkınan bir müşterimize tecavüzkâr “DM” ile ulaşıp, takipçi saykaloriı arttıracağını söylemişti. Bunun ciğerin de şifresini almıştı. Içtimai mühendislik, bir kişyararlı farklı metotlarla inandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişgelecek “hesabın tehlikede” “takipçini arttıralım” kabilinden sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çallıkınan Instagram Hesabı Kesinlikle Mazi Cebinır?
Instagram hesabı çallıkınan ya da hacklenen zevat ciğerin ne efsus ki çok bir araba yol bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok bir araba koltuk sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çallıkındı” diyerek aslında özge kişilerin hesabını çalmaya çallıkışan kişilerin olması.

1.Yol: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonrasında “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama bağlanaksı almaya çallıkışın. şayet şifre sıfırlama bağlanaksı gelirse derhal şifreyi değkonutirin ve sadece ardından “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini katkısızlayıp hesabı güvene alın.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deneme ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Yol: Instagram hesabınız çallıkındığında elektronik posta adresiniz çok önemli rol oynar. Instagram tahmin şifreniz değkonutiğinde yahut kullanıcı adınız değkonutiğinde elektronik posta hesabınıza başkalık bildirimi allıkırsınız. Instagram hesabını çvadi saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı doğrusu değkonutirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine tehlikesiz olduğunuz maillerde “kullanıcı adı değkonutirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değkonutiren sen değilsen, hesabını güvene allık” ya da kâh “değkonuikliği aptal allık” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonrasında rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslkaloriız ama ekseriya saldırganlar elektronik posta adresini değkonutirdiği ciğerin sizde bu görüntülük çıkmaz ve kazık olarak “emniyet kodu allık” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Comments on 'Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?' (0)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir